Bramy przemysłowe Hormann

Bramy segmentowe


Bramy segmentowe otwierają się pionowo, pozostawiając wolne miejsce przed i za bramą. Segmenty bramy chowają się płasko tuż pod stropem, pionowo nad otworem lub dostosowując się do nachylenia dachu.

Bramy szybkobieżne


Bramy szybkobieżne charakteryzuje wysoka jakość materiału i bezpieczne, długotrwałe działanie. Bramy te stosuje się zarówno wewnętrz i na zewnątrz w celu optymalizacji przepływu towarów, poprawienia klimatu pomieszczenia oraz ograniczenia strat enegrii.

Bramy rolowane


Bramy rolowane zajmują wyjątkowo niewiele miejsca nad otworem, ponieważ zwinięty pancerz jest bardzo kompaktowy. Jest to szczególnie istotna cecha w przypadku hal wyposażonych w suwnice lub wysoko wysuwane wózki widłowe, podnośniki, a także nisko zawieszone niezbędne instalacje budowlane.

Kraty rolowane


Kraty rolowane stosuje się wszędzie tam, gdzie wymagana jest dobra wymiana powietrza, niczym nie zakłócony kontakt wzrokowy i ochrona antywłamaniowa. Na przykład w garażach podziemnych, parkingach piętrowych, galeriach handlowych i wentylowanych magazynach.

Bramy harmonijkowe


Bramy harmonijkowe szczególnie poleca się do hal o niskim nadprożu oraz wszędzie tam, gdzie statyka budynku nie pozwala na dodatkowe obciążenie stropu. Szczególne zalety: bramy mocowane od wewnątrz umożliwiają wykorzystanie całego pomieszczenia. Nigdzie nie marnuje się cenna powierzchnia.

Bramy przesuwne ze stali


Bramy przesuwne stanowią ekonomiczne rozwiązanie przede wszystkim dla hal samolotowych i przemysłowych, magazynów taboru lub dużych garaży, a także zakładów produkcyjnych i hal konserwacyjnych.

Bramy wjazdowe przesuwne


Wjazdowe bramy przesuwne, wykonane ze stabilnych profili stalowych, są dostarczane jako gotowy produkt, do otworów o szerokości maks. 12 metrów. Konstrukcja bramy jest samonośna. Zalety: minimum pracy przy fundamentach. Nie wymaga montażu prowadnic, eliminuje zakłócenia w pracy bramy związane z oblodzeniem, opadami śniegu czy zabrudzeniem.


Przykłady
Brama przemysłowa segmentowa Brama przemysłowa segmentowa Brama przemysłowa szybkobieżna Brama przemysłowa szybkobieżna Brama przemysłowa rolowana
Brama przemysłowa rolowana Krata rolowana Krata rolowana Brama przemysłowa harmonijkowa Brama przemysłowa harmonijkowa
Brama przemysłowa przesuwna Brama przemysłowa przesuwna Brama wjazdowa Brama wjazdowa  


Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści odpowiedzą na każde z nich.